Spory sądowe bez ryzyka finansowego ze strony poszkodowanegO

Dodane: Niedziela, 23 Wrzesień, 2018  11:41
  • Cena: Za darmo
  • Kategoria: Usługi i firmy / Usługi prawne i księgowe

Opis oferty:

POMAGAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Zadzwoń 781219446 781 - pokaż numer telefonu - , nasza strona internetowa
www.aka-odszkodowania.pl

Większość firm zajmujących się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych proponuje Poszkodowanym działanie na drodze postępowania sądowego nie biorąc żadnej odpowiedzialności i ryzyka finansowego w sytuacji prowadzenia i ewentualnie przegrania procesu sądowego.

W tym wypadku Poszkodowany musi liczyć się nie tylko z kosztami opłacenia wpisu sądowego, opłaceniem zaliczek na biegłych sądowych, ale również z poniesieniem kosztów zastępstwa procesowego strony przeciwnej w sytuacji przegranego sporu sądowego.

Kancelaria Odszkodowawcza AKA jako jedyna oferuje Państwu unikatowe w skali kraju rozwiązanie pozwalające na prowadzenie sporu sądowego bez jakiegokolwiek ryzyka finansowego ze strony poszkodowanego.

Jak to działa ? … to proste

W umowie z Poszkodowanym gwarantujemy pokrycie wszelkich kosztów procesu (wpis sądowy, zaliczki na biegłych, itp. ), a w razie przegrania procesu koszty zastępstwa procesowego pełnomocnika drugiej strony.

Również bezpłatnie zapewnimy Państwu zastępstwo procesowe przez naszych radców prawnych i adwokatów specjalizujących się od lat w sprawach odszkodowawczych.

Nasze indywidualnie określone w zależności od specyfiki konkretnej sprawy honorarium zapłacą Państwo dopiero po zakończeniu postępowania sądowego i to tylko pod warunkiem wygrania procesu sądowego i uzyskania dla Państwa odszkodowania.

przykładowo ;

jak Państwu zapewne wiadomo wytoczenie i prowadzenie procesu cywilnego wiąże się z określonymi kosztami finansowymi.
Pozywając Towarzystwo Ubezpieczeniowe o zadośćuczynienie w kwocie 50.000 złotych, koszty finansowe na jakie Państwo musicie być przygotowani przedstawiają się następująco :

2.500 złotych opłaty od pozwu ( 5% żądanej kwoty ).
2.400 złotych minimalne wynagrodzenie wynajętego adwokata lub radcy prawnego.
1.000 złotych zaliczki na biegłego lekarza, kwota ostatecznego wynagrodzenia może być wyższa, w szczególności w razie powołania kilku biegłych lekarzy.
2.400 złotych dodatkowo w razie przegrania procesu, koszty zastępstwa procesowego pełnomocnika drugiej strony ( maksymalnie 6-krotność tej kwoty ).
w przypadku przegrania procesu będziecie zmuszeni pokryć wszystkie koszty procesu i w tym przypadku będą one wynosiły 8.300 złotych .
Umowa z Kancelarią Odszkodowawczą AKA daje Państwu całkowitą gwarancję własnego bezpieczeństwa finansowego w sporze sądowym o odszkodowanie .
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konin
Paweł
Na Lento.pl od 19 maj 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie