Nowoczesne 4 pokoje, bezczynszowe, Międzylesie
Konin Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 06 Maj, 2026 20:44
530 000 zł
6795 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:78 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Zabudowa:Dom
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:1 piętro
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2021
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon
- Cena: 530 000 zł / 6795 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni78,9 m², położone na 1. piętrze w jednorodzinnym budynku
dwulokalowym zlokalizowanym przy ulicy Niedźwiedziej w Koninie. Okna
wychodzące na północ i południe, zapewniają idealny balans
między doskonałym doświetleniem naturalnym słońcem a przyjemnym
chłodem i spokojem w sypialniach.
Mieszkanie składa się z:
przestronnego salonu z świetnie wyposażonym aneksem kuchennym,3
sypialni, każda z miejscem na pojemną szafę,łazienki z wc,
prysznicem i piecem gazowym,
przedpokoju oraz klatki schodowej.
Z salonu zaplanowano wyjście na duży balkon, który stanowi idealną
przestrzeń relaksacyjną. W cenie nieruchomości zawarte jest
dedykowane miejsce parkingowe, wyłożone kostką brukową,
znajdujące się bezpośrednio pod budynkiem. Na klatce schodowej
znajduje się wejście na poddasze - nad całym mieszkaniem.
Stan nieruchomości
Mieszkanie jest utrzymane w dobrym stanie technicznym - pochodzi z
rynku wtórnego, ale jest zadbane i gotowe do wprowadzenia lub
odświeżenia według własnego uznania. Ściany w pokojach są
gipsowane, na podłogach ułożono płytki oraz panele wysokiej
jakości, przystosowane do instalacji ogrzewania podłogowego.
Mieszkanie nosi normalne ślady użytkowania i wymaga odświeżenia,
co daje szansę na stworzenie wymarzonej przestrzeni według własnego
gustu przy minimalnym nakładzie pracy i dodatkowych kosztów. Do
wykończenia pozostaje klatka schodowa, wykonano już oświetlenie,
jednak konieczny będzie montaż stopnic.